Úvod sekce | Jak na to? | Copyright | Kontakt | Košík/PokladnaArchiv






VOŠ a SPŠE Plzeň, třída 4.A, T.O. events&congress production - Sokolovna Bolevec [19.nora 2016]
Obchodní akademie Plzeň, třída 4.D, téma předtančení: "OA Army" , Tos production - Měšťanská beseda Plzeň [5.nora 2016]
SPŠS a SOŠ prof. Švejcara + VOŠ a SPŠE Plzeň , třídy 4.A + 4.H, téma předtančení: "Americká cestománie" , Tos production - Parkhotel Plzeň [30.ledna 2016]
Gymnázium a Střední odborná škola Plasy, 4.AGV, téma předtančení: "Náš Discopříběh" - Klub Horní Bříza [23.ledna 2016]
SPŠ strojnická + SOŠ prof. Švejcara Plzeň , 4.BC+4.MSA, " FOTOKOUTEK " - Parkhotel Plzeň [22.ledna 2016]
Konzervatoř Plzeň , 4.ročník, téma předtančení: "Letem světem" - Alfa Plzeň [19.prosince 2015]
Obchodní akademie Plzeň , třída 4.E, téma předtančení: "ŽIJEME SWINGEM" - KD Peklo Plzeň [21.listopadu 2015]
SPSŠ Plzeň, třídy PS4 + K4A, téma předtančení: "James Bond" - Měšťanská Beseda Plzeň [20.listopadu 2015]
SZŠ a VOŠZ , třída 4ZDL, téma předtančení: "Mozartova rocková opera" , Tos production - Měšťanská beseda [15.listopadu 2015]
VOŠ a SPŠE Plzeň, třída 4.C + ISŠŽIV Plzeň, třída 4.KO, téma předtančení: "Divoký západ" - Parkhotel Plzeň [13.listopadu 2015]
SPŠ dopravní Plzeň, třída AT4A + SZŠ a VOŠZ, třída 4.LAA, téma předtančení: "Burlesque" , Tos production - KD Peklo [31.ledna 2015]
SPŠ dopravní Plzeň, třída DP4A + SOŠ obchodu, užitého umění a designu, třída 4.ZO, téma předtančení: "WONDERLAND CARNIVAL" , Tos production - Parkhotel Plzeň [16.ledna 2015]
SPŠ dopravní Plzeň, třída MEK4, téma předtančení: "Plzeň 2015" , Tos production - KD Peklo Plzeň [9.ledna 2015]
Gymnázium Luďka Pika , třída 4.A, FOTOKOUTEK s pozadím na přání studentů - Měšťanská beseda Plzeň [3.ledna 2015]
SPŠ dopravní Plzeň, třída PSD4, téma předtančení: "The Great Gatsby" - Alfa Plzeň [20.prosince 2014]
Obchodní akademi Plzeň, třída 4.E, téma předtančení: "Detektivové, na scénu!" , Tos production - Měšťanská beseda Plzeň [12.prosince 2014]
Střední zdravotnická škola Plzeň, třída 4.B, téma předtančení: "Asterix a Obelix" - Parkhotel Plzeň [5.prosince 2014]
SOŠ obchodu, užitého umění a designu, třída 4. GD (obor grafický design), téma předtančení: "Nádherňajs" , Tos production - Parkhotel Plzeň [23.listopadu 2014]
OA Plzeň, obor: ekonomické liceum, třída 4.A, téma předtančení: "Rio de Janeiro" - Měšťanská beseda Plzeň [16.listopadu 2014]
SOŠ obchodu, užitého umění a designu, třída 4.CR, téma předtančení: "Vy včera, my dnes", Tos production - Měšťanská Beseda Plzeň [15.listopadu 2014]
SPŠ strojnická a SOŠ profesora Švejcara, třída 4.A, téma předtančení: "Město hříchu" - Parkhotel Plzeň [15.listopadu 2014]
Hotelová škola Plzeň, třída: H4.B, téma předtančení: “ Peníze točí světem!“ , Tos production - Plzeň, Parkhotel [8.nora 2014]
OA Plzeň + SPŠE Plzeň, třídy 4D+4.C, téma předtančení: “ The Great Gatsby “, Tos production - Plzeň, Parkhotel [7.nora 2014]
SPŠ dopravní, Plzeň, třída: MPV4, téma předtančení: “ Rocková noc “ - Plzeň, Alfa [25.ledna 2014]
SOŠ Umění a designu Plzeň + SPŠE, třídy: 4VO + 4A + 4B, téma předtančení: “ Jak šel čas diskoték “ - Plzeň, Měšťanská Beseda [14.prosince 2013]
SPŠ dopravní Plzeň, třídy: PLG4 + DP4A, téma předtančení: “ USA rock “ - Plzeň, Parkhotel [13.prosince 2013]
SPŠ Strojnická a SOŠ prof. Švejcara, třídy: 4ME + 4.C, téma předtančení: “ Česká pomáda “ , Tos production - Plzeň, Parkhotel [7.prosince 2013]
SOŠ obchodu, užitého umění a designu Plzeň, třída: 4.ZO, téma předtančení: “ Rio “ , Tos production - Plzeň, Měšťanská Beseda [30.listopadu 2013]
OBCHODNÍ AKADEMIE T. G. MASARYKA Plzeň, třída: 4.A, téma předtančení: “ Muzikálová noc “ , Tos production - Plzeň, Měšťanská Beseda [23.nora 2013]
SPŠ strojnická a SOŠ prof. Švejcara Plzeň, třída: 4.A + SPŠ dopravní Plzeň, třída: AT4A , téma předtančení: “ Nebe a peklo “ , Tos production - Plzeň, Parkhotel [8.nora 2013]
OA Plzeň, třída: 4.B + SPŠE Plzeň, třída: 4.B , téma předtančení: “ Tajemná noc “ , Tos production - Plzeň, Parkhotel [1.nora 2013]
SZŠ Plzeň, třída: 4.AZA + SPŠ dopravní Plzeň, třída: MPV4, téma předtančení: “Benátky & Rio de janeiro“ , Tos production - Plzeň, Parkhotel [25.ledna 2013]
Masarykovo gymnázium, Plzeň, třída: 4.B, téma předtančení: „Rock´n´Roll Party“ - Plzeň, Měšťanská Beseda [18.ledna 2013]
Hotelová škola Plzeň, třída: H4.A, téma předtančení: “Party“ , Tos production - Plzeň, Parkhotel [18.ledna 2013]
Hotelová škola Plzeň, třída: HT4, téma předtančení: „Děti ráje“ - Plzeň, KD Peklo [12.ledna 2013]
SPŠ strojnická a SOŠ profesora Švejcara, třída: 4.C, téma předtančení: “Český film“ , Tos production - Plzeň, Parkhotel [12.ledna 2013]
Gymnázium T.G.M., třída: Oktáva B, téma předtančení: “Konec světa“ , Tos production - Plzeň, Parkhotel [21.prosince 2012]
SPŠ strojnická, třída: 4EP + SOŠ prof. Švejcara, třída: 4MSB, téma předtančení: „CASINO“ - Alfa Plzeň [14.prosince 2012]
Gymnázium Mikulášské náměstí, třída: Oktáva A, téma předtančení: “Sherlock Holmes“ , Tos production - Plzeň, Měšťanská Beseda [8.prosince 2012]
Hotelová škola Plzeň, třída: H4.B, téma předtančení: „KRIMINÁL“ - Měšťanská Beseda Plzeň [1.prosince 2012]
SPŠ strojnická a SOŠ prof. Švejcara + ISŠ živnostenská, třída: 4ST + 4.E, téma předtančení: „Holiday“ , Tos production - Plzeň, Sokolovna Bolevec [30.listopadu 2012]
VOŠ Klatovy, třída: 4.C, téma předtančení: „Rock´n´Roll“ - KD Družba Klatovy [10.listopadu 2012]
Reprezentační ples SPŠ stavební v Plzni - Měšťanská Beseda Plzeň [10.bezna 2012]
VOŠ a SPŠ elektrotechnická, třída: 4.H, téma předtančení: „Men in black“ , Tos production - Parkhotel Plzeň [11.nora 2012]
Hotelová škola Plzeň, třída: H4.B, téma předtančení: „Holywood“ , Tos production - Měšťanská Beseda Plzeň [11.nora 2012]
SPŠ dopravní Plzeň, třídy: AT4A+AT4B+N2, téma předtančení: „Kovbojové“ , Tos production - Sokolovna Bolevec, Plzeň [20.ledna 2012]
Gymnázium Mikulášské nám. Plzeň, třída: Oktáva B, téma předtančení: „Lucie“ , Tos production - Měšťanská Beseda Plzeň [20.ledna 2012]
Hotelová škola, Plzeň, třída: H4.A + S2.A, téma předtančení: „Z doby do doby“ - Parkhotel Plzeň [13.ledna 2012]
Gymnázium Stříbro, třída: Oktáva 2012, téma předtančení: „Made in 92/93“ - KD Stříbro [13.ledna 2012]
Sportovní a podnikatelská střední škola s.r.o., třída PM4A, téma předtančení: „Budoucnost“ , Tos production - Parkhotel Plzeň [7.ledna 2012]
SOŠ obchodu, užitého umění a designu, třída 4.CR, téma předtančení: „James Bond na cestách“ - Měšťanská Beseda Plzeň [7.ledna 2012]
SPŠ stavební Plzeň, třída 4.D, téma předtančení: „Firemní večírek“ , Tos production - Parkhotel Plzeň [6.ledna 2012]
Sportovní gymnázium Plzeň - třída 4.A, téma předtančení: „ABBA“ , Tos production - Měšťanská Beseda Plzeň [16.prosince 2011]
ISŠŽ Plzeň - tř. 4MT + VOŠ a SPŠE Plzeň - tř. 4.L Technické lyceum , téma předtančení: „Popelka“ , Tos production - Měšťanská Beseda Plzeň [15.prosince 2011]
SPŠ strojnická a SOŠ profesora Švejcara - tř. 4.D a SPŠ dopravní - tř. SP4 , téma předtančení: „The MASK“ , Tos production - Parkhotel Plzeň [3.prosince 2011]
2. ples studentů a absolventů vyšší odborné školy zdravotnické - Sokolovna Bolevec Plzeň [25.listopadu 2011]
OA Plzeň - třída 4.D, téma předtančení: "Disco party ´70s" , Tos production - Měšťanská Beseda Plzeň [16.listopadu 2011]
OA Plzeň - třída 4.C, téma předtančení: "Sex, Drugs & Rock 'n' Roll " - Měšťanská Beseda Plzeň [12.listopadu 2011]
Sportovní gymnázium Plzeň - oktáva A, téma předtančení: "One day at school" - Měšťanská Beseda Plzeň [11.listopadu 2011]
SOŠ Stříbro - třída 4.B, téma předtančení: "Dominikánská republika" , Tos production - KD Stříbro [11.listopadu 2011]
Reprezentační ples SPŠ stavební v Plzni - Měšťanská Beseda Plzeň [12.bezna 2011]
První ples studentů a absolventů vyšší odborné školy zdravotnické - Spilka Plzeň [11.bezna 2011]
Středoškolský ples, Tos production - DK Inwest Plzeň [11.bezna 2011]
SPŠ Strojnická, tř. 4ME a SOŠ obchodu, užitného umění a designu, tř. 4.M, téma předtančení: "motorkářský maturák", Tos production - Parkhotel Plzeň [12.nora 2011]
4.A, VOŠ a SPŠE Plzeň + 4.D, SOŠ profesora Švejcara - Parkhotel Plzeň [5.nora 2011]
4.E + 4.C, Obchodní akademie Plzeň + VOŠ a SPŠE v Plzni, téma předtančení: "Michael Jackson", Tos production - Parkhotel Plzeň [28.ledna 2011]
4.D + 4.I, Obchodní akademie Plzeň + VOŠ a SPŠE v Plzni, Mafie, Tos production - Parkhotel Plzeň [11.prosince 2010]
4. ročník, Gymnázium Plasy, Discopříběh, Tos production - KD Horní Bříza [10.prosince 2010]
6.A, Gymnázium Tachov - Kino Mže, Tachov [10.prosince 2010]
Obchodní akademie Plzeň, Tos production - Parkhotel Plzeň [3.prosince 2010]
4.F technické lyceum, SPŠ stavební Plzeň, Discopříběh - Parkhotel Plzeň [27.listopadu 2010]
4.AZL + 4.E , SZŠ + SPŠE Plzeň - Peklo Plzeň [26.listopadu 2010]
4.A, Sportovní gymnázium Plzeň, Antika – aneb zpátky do Thermopyl, Tos production - Měšťanská Beseda Plzeň [21.listopadu 2010]
4.O, Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Policejní akademie, Tos production - Měšťanská Beseda Plzeň [20.listopadu 2010]
4.M + 4.MNO, VOŠ a SPŠE + ISŠŽ, Benátská noc masek, Tos production - Parkhotel Plzeň [19.listopadu 2010]
Oktáva A, Gymnázium Mikulášské náměstí - Plzeň, Měšťanská Beseda [12.listopadu 2010]
4.D, SPŠ stavební Plzeň - Plzeň, Měšťanská Beseda [6.listopadu 2010]
4.A, Gymnázium Mikulášské náměstí, Benátský karneval, Tos production - Plzeň, Měšťanská Beseda [5.listopadu 2010]
4.B, sportovní gymnázium Plzeň, Tos production - Plzeň, Park hotel [30.jna 2010]
4.C, SPŠ stavební Plzeň - Plzeň, Měšťanská Beseda [29.jna 2010]
Reprezentační ples SPŠ stavební - Plzeň, Měšťanská Beseda [20.bezna 2010]
H4A, Hotelová škola Plzeň - Plzeň, Měšťanská Beseda [6.nora 2010]
SOŠ Stříbro, Tos production - KD Stříbro [5.nora 2010]
Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí, Tos production - Plzeň, Měšťanská Beseda [23.ledna 2010]
PM4B, Sportovní a podnikatelská škola s.r.o. - Plzeň, Alfa [23.ledna 2010]
4.D, Obchodní akademie Plzeň - Plzeň, Měšťanská Beseda [17.ledna 2010]
4B ZA, SZŠ a VOŠZ + KH 4, SaPSŠ spol. s r. o., Tos production - Plzeň, DK Inwest Plzeň [15.ledna 2010]
4.B, Sportovní gymnázium Plzeň, Tos production - Plzeň, Měšťanská Beseda [9.ledna 2010]
4K +.C , SPŠE + SPŠS Plzeň - Plzeň, Peklo [12.prosince 2009]
oktáva, Sportovní gymnázium Plzeň - Plzeň, Měšťanská Beseda [12.prosince 2009]
4M a 4A , SOŠ Rokycany - Sokolovna Rokycany [11.prosince 2009]
Oktáva A, Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí, Tos production - Plzeň, Měšťanská Beseda [27.listopadu 2009]
4.A, gymnázium T.G.M v Plzni - Plzeň, Měšťanská Beseda [21.listopadu 2009]
Oktáva B, Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí - Plzeň, Měšťanská Beseda [6.listopadu 2009]
4.A SZŠ + 4.B SPŠE - Plzeň, Parkhotel [31.jna 2009]
Reprezentační ples SPŠ stavební - Plzeň, Měšťanská Beseda [4.dubna 2009]
Gymnázium Fr. Křižíka, oktáva - Plzeň, Měšťanská Beseda [21.nora 2009]
Gymnázium Plzeň Mikulášské nám., 4.BB - Plzeň, Parkhotel [20.nora 2009]
Gymnázium Mikulášské nám., třída 4.AA, Tos production - Plzeň, Měšťanská Beseda [13.nora 2009]
SOŠ ochrany osob a majetku, 4.B - Plzeň, Peklo [13.nora 2009]
Ples Lékařské fakulty v Plzni - Měšťanská Beseda [6.nora 2009]
SOŠ Plasy, 4.OA - KD Horní Bříza [16.ledna 2009]
Gymnázium Stříbro, oktáva - KD Stříbro [9.ledna 2009]
SPŠ strojnická Plzeň, 4AD a 4 ME - DK Inwest [9.ledna 2009]
OA Plzeň + SPŠD, 4.E + SD4A - Tos production - Plzeň, DK Inwest [20.prosince 2008]
Gymnázium a SOŠ Rokycany, 4.B - Rokycany, Sokolovna [12.prosince 2008]
SPŠE + SZŠ - Plzeň, DK Inwest [6.prosince 2008]
SPŠ stavební Plzeň, 4.B - Plzeň, Peklo [29.listopadu 2008]
Sportovní gymnázium Plzeň, oktáva - Plzeň, Měšťanská Beseda [22.listopadu 2008]
ISŠŽ třída 4.ODK + SPŠE třída 4.M - Plzeň, Měšťanská Beseda [7.listopadu 2008]
Gymnázium Mikulášské nám., oktáva B, Tos production - Plzeň, Měšťanská Beseda [31.jna 2008]
SaPSŠ třída K4A + SŠ INFIS třída 4.A - Plzeň, Parkhotel [31.jna 2008]
Reprezentační ples SPŠ stavební - Plzeň, Měšťanská Beseda [15.bezna 2008]
SPŠ dopravní, LZ4 - Plzeň, Měšťanská Beseda [2.nora 2008]
Gymnázium Mikulášské nám., třída 4.BB - Plzeň, Parkhotel [26.ledna 2008]
Gymnázium F. Křižíka - Plzeň, Měšťanská Beseda [20.ledna 2008]
Gymnázium Blovice - Blovice, Lidový dům [18.ledna 2008]
SZŠ+SPŠE - Plzeň, Parkhotel [12.ledna 2008]
Sportovní a podnikatelská škola s.r.o. - Plzeň, Parkhotel [5.ledna 2008]
Gymnázium Mikulášské nám., třída 4.AA - Plzeň, Měšťanská Beseda [4.ledna 2008]
SZŠ + SPŠS - Plzeň, Parkhotel [08.prosince 2007]
gymnázium Rokycany, třída 4.C - Sokolovna Rokycany [07.prosince 2007]
gymnázium L.Pika - Plzeň, Měšťanská Beseda [01.prosince 2007]
SPŠ strojnická, třída 4TL - Plzeň, Sokolovna Bolevec [24.listopadu 2007]
Hotelová škola, Plzeň - Plzeň, Parkhotel [24.listopadu 2007]
Integrovaná střední škola živnostenská - Plzeň, Měšťanská Beseda [23.listopadu 2007]
SPŠE + Masarykovo gymnázium, Plzeň - Plzeň, DK Inwest [16.listopadu 2007]
Gymnázium Mikulášské nám. Plzeň - Plzeň, Měšťanská Beseda [2.listopadu 2007]
Reprezentační ples SPŠ Stavební - Plzeň, Měšťanská Beseda [24.bezna 2007]
Capartický ples - Plzeň, Sokolovna Bolevec [16.nora 2007]
4.B - SOŠ prof. Švejcara a 4.E - SPŠ stavební - Plzeň, DK Inwest [9.nora 2007]
- Plzeň, Měšťanská Beseda [9.nora 2007]
4.C - Obchodní akademie Plzeň a E4D - SOU elektrotechnické Plzeň - Plzeň, Sokolovna Bolevec [9.nora 2007]
Gymnázium T.G.M. , 4.A - Plzeň, Měšťanská Beseda [3.nora 2007]
Střední zdravotnická škola + SPŠ dopravní, 4DVSS + N2 - Plzeň, DK Inwest [26.ledna 2007]
Gymnázium Františka Křižíka, Oktáva - Plzeň, Sokolovna Bolevec [19.ledna 2007]
SOŠ Plasy - KD Horní Bříza [19.ledna 2007]
ISŠŽ a SOUE, 4 KO - Plzeň, DK Inwest [13.ledna 2007]
Střední církevní odborná škola Spálené Poříčí, 4.A - Plzeň, Sokolovna Bolevec [16.prosince 2006]
SOŠ a SOU Poštovní, 4.B - Plzeň, sál Lucerna [09.prosince 2006]
SOŠ a SOU obchodní, 4.K + SPŠ Dopravní, SD4 - Plzeň, sál DK Inwest [09.prosince 2006]
VSS4C ze Střední zdravotnické školy a 4.C ze Střední prům. školy elektrotechnické - Plzeň, sál DK Inwest [08.prosince 2006]
SOŠ prof. Švejcara + Střední učiliště elektrotechnické - Plzeň, sál DK Inwest [02.prosince 2006]
4.E SOŠ prof. Švejcara - Plzeň, sál Šeříkovka [01.prosince 2006]
SPŠS - Plzeň, sál Šeříkovka [24.listopadu 2006]
Plzeňská obchodní akademie - Plzeň, sál Měšťanská Beseda [3.listopadu 2006]
Reprezentační ples gymnázia na Mikulášském nám. ke 100. výročí založení školy - Plzeň, Měšťanská Beseda [21.jna 2006]
Plzeňská obchodní akademie, 4.A+4.B - Plzeň, sál Sokolovna Bolevec [10.nora 2006]
Reprezentační ples SPŠ Stavební - Plzeň, Měšťanská Beseda [11.nora 2006]
SPŠ Stavební 4.D - Plzeň, sál Lucerna [4.nora 2006]
SPŠ Dopravní SD4A+ SZŠ VSS4C - Plzeň, DK Inwest [28.ledna 2006]
Gymnázium Tachov, 6.A - KD Stříbro [27.ledna 2006]
SOŠ prof. Švejcara 4.B+ SPŠ Elektro - Plzeň, DK Inwest [27.ledna 2006]
Gymnázium T.G.M. , 4.B - Plzeň, KD Peklo [14.ledna 2006]
Sportovní a podnikatelská stř. Plzeň, PM4B+K4B - Plzeň, Měšťanská Beseda [13.ledna 2006]
SPŠ Strojní 4.SA+ SOŠ Obchodní 4M - Plzeň, DK Inwest [6.ledna 2006]
SOŠ Plasy 4.OA - KD Horní Bříza [6.ledna 2006]
SSUPŠ Zámeček - Plzeň, Sokolovna Bolevec [17.prosince 2005]
SPŠ Dopravní SU4 + SZŠ vss4B - Plzeň, Měšťanská Beseda [9.prosince 2005]
Gymnázium T.G.M. otáva B - Plzeň-Doubravka, sál Lucerna [10.prosince 2005]
Gymnázium Plasy 4.ročník - Plzeň, KD Horní Bříza [9.prosince 2005]
Gymnázium L. Pika 4.A - Plzeň, KD Peklo [3.prosince 2005]
SOŠ Poštovní 4.B - Plzeň, Sokolovna Bolevec [2.prosince 2005]
Gymnázium Mikulášské nám. oktáva B - Plzeň, KD Peklo [2.prosince 2005]
SPŠE 4.B+ Stř. odborná škola živnostenská 4.MT - Plzeň, KD Peklo [25.listopadu 2005]
OA 4.C+ Sportovní a podnikatelská K4A - Plzeň, Měšťanská Beseda [25.listopadu 2005]
SZŠ Plzeň ZDL4 a SOŠ Elektro IT4 - Plzeň, Měšťanská Beseda [20.listopadu 2005]
SOŠ a SOU poštovní 4C - Plzeň, Sokolovna Bolevec [19.listopadu 2005]
Obchodní akademie Plzeň 4A a SPŠ stavební - Plzeň, DK Inwest [18.listopadu 2005]
SOŠ prof. Švejcara 4E a SPŠE 4J - Plzeň, Měšťanská Beseda [4.listopadu 2005]
Reprezentační ples SPŠ Stavební - Plzeň, Měšťanská Beseda [5.bezna 2005]
SPŠ Strojnická 4TL - Plzeň, KD Peklo [18.nora 2005]
gymnázium Fr. Křižíka 4B - Plzeň, sokolovna Bolevec [12.nora 2005]
Střední odborná škola a učiliště Hořovice - Hořovice, Lidový dům [4.nora 2005]
SPŠ Dopravní ZA4 a N2F - Plzeň, DK Inwest [29.ledna 2005]
SZŠ 4BVS a SPŠE 4A - Plzeň, DK Inwest [22.ledna 2005]
Gymnázium Fr. Křižíka 4A - Plzeň, Sokolovna Bolevec [21.ledna 2005]
Gymnázium Mikulášské nám 4A - Plzeň, KD Peklo [15.ledna 2005]
SOŠ poštovní 4B a SPŠ stavební 4E - Plzeň, DK Inwest [14.ledna 2005]
SOŠ a SOU zemědělská - Horšovský Týn, hotel Šumava [17.prosince 2004]
Církevní SOŠ 4A - Spálené Poříčí, sokolovna [11.prosince 2004]
SPŠ dopravní Plzeň - Chrást, kulturní dům [10.prosince 2004]
Gymnázium Plasy - oktáva A - Horní Bříza, kulturní dům [10.prosince 2004]
Obchodní akademie 4B + SPŠ strojnická 4SA - Plzeň, Peklo [4.prosince 2004]
Integrovaná SŠ živnostenská 4ODP + 2OS - Plzeň, JAS [26.listopadu 2004]
Obchodní akademie 4C - Plzeň, KD Inwest [20.listopadu 2004]
Střední zdravotnická škola VSS4D + SPŠD - Plzeň, KD Peklo [6.listopadu 2004]
Střední zdravotnická škola VSS4A + SPŠE 4H - Plzeň, KD Inwest [5.listopadu 2004]
Integrovaná SŠ Živnostenská 4ODP a SPŠE 4E - Plzeň, KD Inwest [14.nora 2004]
SOŠ a SOU Hořovice - Hořovice, KD [6.nora 2004]
gymnázium Mikulášské nám 4B - Červený hrádek, KD [31.ledna 2004]
gymnázium Blovice oktáva - Blovice, Lidový dům [17.ledna 2004]
gymnázium Františka Křižíka 4A - Plzeň, Lucerna [16.ledna 2004]
gymnázium TGM 4A - Plzeň, KD Peklo [11.ledna 2004]
Hotelová škola HŠ 4A - Plzeň, KD Peklo [10.ledna 2004]
gymnázium Mikulášské nám oktáva C - Plzeň, KD Peklo [19.prosince 2003]
SOŠ prof. Švejcara 4D + SPŠ strojní 4TL - Plzeň, KD Peklo [14.prosince 2003]
gymnázium TGM oktáva A - Plzeň, KD Peklo [13.prosince 2003]
SPŠ Stavební 4PA - Plzeň, KD Inwest [13.prosince 2003]
Gymnázium L.Píka 4A - Plzeň, Lucerna [12.prosince 2003]
Sportovní gymnázium 4B + oktáva B - Plzeň, KD Inwest [7.prosince 2003]
SOŠ a SOU Obchodní 2N + Obchodní akademie 4B - Plzeň, KD Inwest [6.prosince 2003]
SOU Rokycany O + MS - Rokycany, Sokolovna Rokycany [5.prosince 2003]
SPŠ dopravní SP4 - Plzeň, KD Šeříkovka [5.prosince 2003]
SPŠE 4K + SPŠD LZ4 - Plzeň, KD Peklo [5.prosince 2003]
Gymnázium Tachov 6A + 6B - Stříbro, KD Stříbro [29.listopadu 2003]
SOŠ prof. Švejcara 4C + SOU strojnické 4MS - Plzeň, KD Peklo [28.listopadu 2003]
Masarykovo Gymnázium - oktáva B - Plzeň, KD Peklo [22.listopadu 2003]
Střední zdravotnická škola ZDL4 + SPŠS 4PB - Plzeň, KD Inwest [14.listopadu 2003]
Obchodní akademie + SPŠE 4I - Plzeň, KD Peklo [9.listopadu 2003]
SPŠ a SOU Dopravní ZA4 - Plzeň, KD Šeříková [24.jna 2003]
SPŠ dopravní SD4 + Obchodní akademie 4D - Plzeň, Měšťanská Beseda [14.bezna 2003]
Střední zdrav. škola VSS4C + SPŠD EL4 - Plzeň, Měšťanská Beseda [28.nora 2003]
Církevní gymnázium 8A + 8B - Plzeň, Měšťanská Beseda [21.nora 2003]
Hotelová škola HŠ4B - Plzeň, Měšťanská Beseda [14.nora 2003]
SZŠ a VZŠ ZDL4 + SPŠ dopravní IT4 - Plzeň, Měšťanská Beseda [8.nora 2003]
Gymnázium Luďka Pika 8M - Plzeň, Měšťanská Beseda [2.nora 2003]
Gymnázium Mikulášské nám 4A + oktáva C - Plzeň, Měšťanská Beseda [31.ledna 2003]
SOŠ prof. Švejcara 4D + SOU energetické N2 - Horní Bříza, sál KD [24.ledna 2003]
Sportovní gymnázium - oktáva - Plzeň, Měšťanská Beseda [11.ledna 2003]
SPŠ stavební 4PA + Obchodní akademie 4B - Plzeň, Měšťanská Beseda [10.ledna 2003]
SOŠ obchodní 4O + SOU elektrotechnické - Plzeň, Měšťanská Beseda [9.ledna 2003]
Střední zemědělská škola Křimice M4 + E4 - Plzeň, Měšťanská Beseda [5.ledna 2003]
SPŠ stavební 4S - Plzeň, Měšťanská Beseda [4.ledna 2003]
Gymnázium TGM 4A - Plzeň, Měšťanská Beseda [22.prosince 2002]
SPŠE 4B + ISTŠ Živnostenská 4ODK - Plzeň, Měšťanská Beseda [20.prosince 2002]
SPŠE 4D + SOU prof. Švejcara 4E - Plzeň, Měšťanská Beseda [14.prosince 2002]
Gymnázium Plasy - Horní Bříza, sál KD [13.prosince 2002]
Sportovní a podnik. škola K4B + OA 4A - Plzeň, Měšťanská Beseda [13.prosince 2002]
Gymnázium Blovice - Blovice, sál LD [6.prosince 2002]
Gymnázium Rokycany oktáva A+B - Rokycany, sál KD [6.prosince 2002]
SZŠ VSS4A + SPŠ dopravní N2F - Plzeň, Měšťanská Beseda [1.prosince 2002]
SZŠ ZUT4 + SPŠ elektro F4 - Plzeň, Měšťanská Beseda [30.listopadu 2002]
SOŠ a SOU poštovní 4C - Horní Bříza, sál KD [29.listopadu 2002]
Gymnázium Luďka Piky 8L - Plzeň, Měšťanská Beseda [23.listopadu 2002]
SPŠ stavební 4D + 4G - Plzeň, Měšťanská Beseda [22.listopadu 2002]
Maturitní ples - Plzeň, Měšťanská Beseda [9.listopadu 2002]
Maturitní ples - Plzeň, Měšťanská Beseda [8.listopadu 2002]
Maturitní ples - Plzeň, Měšťanská Beseda [1.listopadu 2002]
Maturitní ples - Plzeň, Měšťanská Beseda [11.jna 2002]
Spor.a podn. šk. Plzeň PM4A a PM4B - Plzeň, Měšťanská Beseda [23.nora 2002]
SZeŠ Plzeň Křimice E4B - Plzeň, Měšťanská Beseda [16.nora 2002]
Gymnázium L. Piky 8.M a 4.A Plzeň - Plzeň, sál Domu Kultury Inwest [1.nora 2002]
gymnázia Humpolec - Humpolec, sál Kulturního domu [26.ledna 2002]
SPŠ a SOU dopravní Plzeň MG4G a MG4H - Plzeň, Měšťanská Beseda [26.ledna 2002]
OA Plzeň 4.B a SPŠ stavební Plzeň 4ST - Plzeň, sál Domu Kultury Inwest [19.ledna 2002]
Gymnázium Mikulášské nám 4BB a SPŠ - Plzeň, Měšťanská Beseda [19.ledna 2002]
Maturitní ples - Plzeň, sál Domu Kultury Inwest [18.ledna 2002]
SPŠ strojní Plzeň 4.A a 4SB - Plzeň, Měšťanská Beseda [18.ledna 2002]
SPŠ stavebí Plzeň G4 - Plzeň, Měšťanská Beseda [12.ledna 2002]
Gymnázia Rokycany 4.C - Rokycany, sál Sokolovny [11.ledna 2002]
SPŠ stavební Plzeň 4.S a SOU Elektro Plzeň - Plzeň, Měšťanská Beseda [10.ledna 2002]
SOŠ Rokycany 4.E - Rokycany, sál Sokolovny [5.ledna 2002]
SOŠ Plasy 4OA - Horní Bříza, sál Kulturního domu [4.ledna 2002]
SOŠ poštovní Plzeň a SOU elektro Plzeň - Plzeň, Měšťanská Beseda [22.prosince 2001]
gymnázia Klatovy 8.C a 4.A - Klatovy, sál Kulturního domu [22.prosince 2001]
Maturitní ples - Plzeň, Měšťanská Beseda [21.prosince 2001]
Gymnázia Plasy - septima - Horní Bříza, sál kulturního domu [14.prosince 2001]
OA Plzeň 4.A a SOU EEU Plzeň E4A - Plzeň, Měšťanská Beseda [15.prosince 2001]
SOU obchodní Písek O4 - Písek, sál diskokomplexu JIH [14.prosince 2001]
Gymnázium TGM Plzeň 4.B - Plzeň, Měšťanská Beseda [14.prosince 2001]
Gymnázia Rokycany 4.M a SOŠ Rokycany - Rokycany, sál Sokolovny [8.prosince 2001]
Gymnázium Plasy 4. ročník - Horní Bříza, sál kulturního domu [7.prosince 2001]
OA Plzeň a VOŠ SPŠE Plzeň - Plzeň, Měšťanská Beseda [7.prosince 2001]
OA Plzeň 4.C a VOŠ SPŠE Plzeň 4.F - Plzeň, Měšťanská Beseda [1.prosince 2001]
Gymnázium Luďka Piky Plzeň 8.L - Plzeň, Měšťanská Beseda [30.listopadu 2001]
Sportovní gymnázium Plzeň 4.A + 4.B - Plzeň, Měšťanská Beseda [25.listopadu 2001]
SPŠ Stavební 4PA a Gymnázium TGM - Plzeň, Měšťanská Beseda [23.listopadu 2001]
SPŠD Plzeň DT4A a SOŠ poštovní Plzeň 4C - Plzeň, KD Inwest [17.listopadu 2001]
Integrované střední školy živnostenské Plzeň 4ODK a SOU energetické a elektrotechnické ES4B - Plzeň, Měšťanská Beseda [10.listopadu 2001]
SOŠ gastronomická Plzeň - Plzeň, KD Inwest [10.listopadu 2001]
Střední zdravotnické školy Plzeň VSS4C a SOU Elektrotechnické Plzeň - Plzeň, Měšťanská Beseda [26.jna 2001]